Rekrutacja i Dni Otwarte

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniej wizyty u nas.

Z przyjemnością oprowadzimy Państwa po naszej placówce, zaprezentujemy nasze główne atuty oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Rekrutacja

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej i Przedszkola trwa codziennie, aż do wyczerpania miejsc.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, by dowiedzieć się o wolnych miejscach w intersującym Państwa oddziale oraz umówić się na spotkanie.

Zachęcamy do odwiedzin naszej Szkoły – codziennie, po uprzednim umówieniu się telefonicznym. To najlepsza okazja, by poznać Szkołę, porozmawiać z Nauczycielami.

Podczas wizyty w szkole rodzic zostanie zapoznany z ofertą placówki. W tym czasie dziecko zostanie zaproszone na zajęcia. Ocenimy rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny oraz samodzielność ucznia.
Sprawdzenie gotowości szkolnej będzie odbywało się również podczas Dni Otwartych w szkole.
Dziecko zostanie zaproszone na dzień próbny. W tym dniu będzie miało okazję uczestniczyć w zajęciach polsko- i anglojęzycznych.
h
Na spotkaniu z rodzicem zostaną przedstawione wyniki obserwacji. Warunkiem przyjęcia dziecka do szkoły jest podpisanie umowy z rodzicem.
p
Liczba miejsc w szkole jest ograniczona.
Z

Pierwszeństwo rekrutacji do klasy pierwszej mają absolwenci przedszkola „Buzzy Bee” oraz ich rodzeństwo, a także rodzeństwo uczniów Vancouver Schools.

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest pozytywne przejście etapów rekrutacji. Podczas procesu rekrutacji nie jest sprawdzana znajomość języka angielskiego. Nie jest ona niezbędnym warunkiem przyjęcia do szkoły Vancouver Schools!

Spotkania rekrutacyjne w 2023 r.

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci na Spotkania rekrutacyjne w Vancouver School w każdy dzień od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki.

W trakcie wizyty w naszej szkole można poznać sposoby prowadzenia lekcji w blokach: polskim i angielskim, porozmawiać z dyrektorem szkoły, kadrą pedagogiczną, a nawet uczestniczyć w zajęciach.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu przy pomocy poniższego formularza.

Dzień otwarty - formularz zapisów

Dane kontaktowe

szkola@vancouverschools.pl
ul. Globusowa 38, 02-472 Warszawa, Poland
m: +48 887 808 266 t: (22) 632 16 67

Szkoła Vancouver Schools

Pin It on Pinterest

Share This

Udostępnij / Share This

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi! /Share this post with your friends!